www.komponentyzedreva.cz

 

Madla na zábradlí pro panelové domy

Toto je naše specializace. Demontáž, příprava madel, montáž madel na zábradlí...

Prakticky žádné schodiště v domě se neobejde bez zábradlí. Rozhodně ne to ve vašem domě. Vždyť jde o bezpečnost nejen naši, ale i našich dětí a blízkých.

Ve starších domech, zřejmě nikoliv náhodou, můžeme vidět krásná zábradlí. Většinou litinová, odlévaná s dřevěnými masívními madly.

Dnes revitalizované domy z doby, kdy se krása zdála někomu zřejmě zbytečným přepychem, mají zábradlí téměř jeden jako druhý. I zde ale existují rozdíly.

Někdo si řekne, že pěkné zábradlí nestojí za ty peníze a podle toho to vypadá. Omlácené zábradlí, korunované zbytky olámaných madel, která jinde dokonce úplně chybí, pak na první pohled hlásí: „je nám jedno, jak to u nás vypadá.“

V mnoha domech již zábradlí opravily a i zde je to na první pohled poznat. Stojí to opravdu za ty peníze. A přitom to ve skutečnosti zas tak moc nestojí.

O montáži madel na zábradlí pro panelové domy bychom Vám mohli vyprávět hodiny. Avšak to co je podstatné, bychom mohli shrnout do několika vět.

1.       Vhodný výběr materiálu. Zvažte, zda je pro Vás rozhodujícím kritériem cena nebo vzhled a trvanlivost.

2.       Dobře naplánujte postup práce. Madlo na zábradlí se dá pokládat v jakékoli fázi revitalizace panelového domu, ale… Budete vyměňovat lino? Budete malovat? Udělejte přípravu pasoviny ještě před. Budete natírat zábradlí? Je dobré madla usazovat až poté.

Vesměs jsou to maličkosti. Ale hrají důležitou roli. Chceme přece, aby vše proběhlo rychle, bez obtěžování obyvatel domu, výsledek byl přesvědčivý a cena odpovídající a taková, jak byla na spočítána a odsouhlasena.

Výběr materiálu můžete provést rovnou tady, stačí už jen se rozhodnout...

Madla PVC Madla Madla dřevo masiv

 

Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru a to zcela ZDARMA. Vyplňte, prosím, co nejpečlivěji náš formulář, do dvou pracovních dnů se Vám ozveme s konkrétním řešením.